HOW BOSCH BUZDOLABı AYARLARı CAN SAVE YOU TIME, STRESS, AND MONEY.

How bosch buzdolabı ayarları can Save You Time, Stress, and Money.

How bosch buzdolabı ayarları can Save You Time, Stress, and Money.

Blog Article

Your browser isn’t supported any longer. Update it to obtain the best YouTube working experience and our most recent characteristics. Learn more

Herhangi bir Bosch buzdolabı arızasında bizimle irtibata geçebilir, kaliteli ve güvenilir bir servis hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

Soğutma sorunu en önemli sorunlardan biri olup yiyeceklerin bozulmasına neden olan bir arızadır. Filtreler tıkanmış olabilir. Buzdolabının kapağı tam kapanmıyordur. Sıcaklı ayarı doğru yapılmamıştır. Ya da Bosch buzdolabı anakart arızası sözkonusudur.

Kapı contalarını ve katlanabilir kapı çubuğunu kontrol edin; gerekirse, temiz veya doğru pozisyonu.

Sıcaklık çOkay yüksekse birkaç saat bekleyin ve sıcaklığın ayarlanan değere yaklaşıp ulaşmadığını kontrol edin.

Buzdolabımın alarm ışığı devamlı yanıp sönüyor soğutma yapmıyor motoru da çalışmıyor gibi her ne yaptımsa olmadı.

Bosch marka buzdolabınızın her çeşit arıza sorununda firmamız sadece bir telefon uzaklığındadır.

Arçelik buzdolabı bosch buzdolabı ayarları ayarı içinde bazı marka dolaplarda tatil konumu da bulunmaktadır. Bu ayarı yapmak için sıcaklı ayar düğmesi en sıcak olan tatil konumuna aldığımızda buzdolabınızın kapaklarını twelve saat gibi bir süre açmadığınız zaman buzdolabınız tatil konumu devreye girmiş olacak. Ayar işlemini bitince düğmenin üstüne hafif bastırarak düğmeyi gizleye bilirsiniz.

Buzdolabınızın iç sıcaklığı aynı zamanda bulunduğunuz ortamın sıcaklığına, kapağın hangi sıklıkla açıldığına ve buzdolabının içinde saklanan gıdaların miktarlarına göre de değişiklik göstermekte.

Eğer Bosch buzdolabınızın ekranında ''HO'' uyarısını gördüyseniz muhtemelen ekran da ki tuşlara yanlışlıkla basmış ve getaway modunu devreye almışsınızdır.

Buzdolabı çalışmıyorsa ilk akla gelen fişin prize tam olarak yerleşmemiş olmasıdır. Buzdolabı fişi prize takılı omasına rağGentlemen cihaz çalışmıyorsa prizde elektrik olmayabilir. Ana sigortanın kapalı olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Geçen kurban bayramında etler bozulduğunda hatayı buzdolabında değil kendimde sanıyordum ama şimdi anladım ki kaliteli diye fahiş fiy...

Eğer uzun süre evde bulunmayacaksanız BOSCH buzdolabınızın ayarını tatil konumu olarak ayarlayabilirsiniz. Tatil konumundayken buzdolabınızda gıdaları muhafaza etmenizi tavsiye etmiyoruz.

Bosch kdn56aw32n marka buzdolabının iç ışıklandırmaları çalışmıyor. Sebebi ne olabilir resetleme gerekir mi

 Sıcaklık alarmını kapattığınız şeyle ilgilendiğinizi onayladıktan sonra, alarm kapatma düğmesine basın ve sıcaklık alarmınız sıfileırlanacak / kapanacaktır.

Report this page