WHAT DOES INGILIZCE AYLAR MEAN?

What Does ingilizce aylar Mean?

What Does ingilizce aylar Mean?

Blog Article

Türkçeden farklı olarak, İngilizcede 24 saatlik saat dilimi kullanılmaz; onun yerine 12 saatlik dilim kullanılır ve sabahla akşam saatlerini ayırt etmek için AM PM farkı ortaya çıkar.

İngilizce konuşmaya başlamanız için 700-1300 kelime arasında bir bilginizin olması şarttır. Dolayısıyla A1 seviye İngilizce eğitimlerine ilk olarak kelime bilgisi ile başlanır.

On the web İngilizce Seviye Belirleme testini çözerek uluslararası alanda kabul edilen standartlarda İngilizce seviyeni belirleyebilir ve İngilizce seviyeni CV’ne en doğru şekilde yazabilirsin. CV’inde Ingilizce seviyeni belirterek mülakat daveti alma şansını artworkırırsın.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Internet site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

İngilizce testi, uluslararası standartlara göre İngilizce seviyeni öğrenmeni sağlayacak çoktan seçmeli bir testtir. Bu ücretsiz İngilizce seviye testiyle bilgilerini examination edebilir ve İngilizce seviyeni CV’ine hemen ekleyebilirsin. İngilizce seviye belirleme testimiz uzmanlar tarafından oluşturulmuş, world wide olarak kullanılan ve diğer İngilizce seviye testlerinden daha doğru sonuçlar veren bir testtir.

 LN İngilizce eğitim setlerimiz hem İngilizce’yi öğrenme garantisi vermekte hem de İngiltere’den sertifika almanızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Hicri Kameri takvim, miladı 16 Temmuz 622 olan ve Ay'ın Dünya etrafındaki dolanımını esas alan takvimdir. "Hicri takvim" tabiriyle daha çOkay bu takvim kastedilir.

Haziran: Yılın en sıcak aylarından birisi olan Haziran; ingilizce aylar İngilizcede June olarak yazılır. Cun şeklinde telaffuz edildiğini söylemeliyiz.

Bu nedenle iş başvurusu yaparken seviyen ne kadar iyi olursa, o kadar büyük bir avantaja sahip olursun. Dolayısıyla iş başvurusunda da seviyen şu anda düşük olsa bile sürekli gelişime açık olduğunu ve geliştirmekte olduğunu mülakat sırasında hissettirebilirsen, işe girme olasılığını artabilir. 

Your browser isn’t supported any more. Update it to have the finest YouTube knowledge and our most current functions. Find out more

Ekim: Yılın sondan ikinci ayı olan Ekim; İngilizcede Oct olarak yazılır iken Okay-to-bır olarak telaffuz edildiğini söylemeliyiz.

AM PM farkı hakkında kafanızda soru işaretleri kaldıysa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu İngilizce dersimizde İngilizce Aylar konu anlatımı göreceğiz. İngilizce aylarla ilgili alıştırmalar ve İngilizce aylarla ilgili örnek cümleler yazacağız. İngilizce aylar konusu liselerimizde genellikle 9. sınıflarda okutulmaktadır.

Report this page